איך בוחרים נכון?

it_14

יש לכם חלום לדירת חלומות, ראיתם מלא מגזינים וחוברות עיצוב ויש לכם מלא רעיונות בראש. כשאתם יושבים מול המגזינים יש לכם רעיונות איך לשפר את מה שאתם רואים. ואז, כשמגיע רגע האמת, אתם רוכשים דירה או בית ורוצים לעצב אותו כמו בכל המגזינים והתמונות היפות, אתם לא מצליחים להחליט. לא יודעים במה לבחור, לא מסוגלים להפוך את החלום למציאות.

בדיוק כאן נכנס אדריכל ומעצב פנים. איש המקצוע שחי את עולם העיצוב, יודע לתרגם חלומות למציאות. לשלב בין האמנות, היצירתיות והמציאות.

אבל איך בוחרים את איש המקצוע הזה? איך מוצאים את האדריכל הנכון?

it_14

האדריכל ומעצב הפנים, צריך להיות איש בעל נסיון, בעל ידע בעולם התכנון והעיצוב, יצירתי, קשוב ללקוחותיו ובעל רקע וידע לפרטי פרטים בסגנון העיצוב אותו אתם אוהבים.

לכל סגנון עיצוב יש פרטים המאפיינים אותו ולכן אדריכל המתכנן בסגנון מודרני יתקשה לייצר תכנון קלאסי וכפרי וההיפך. תבחרו את הסגנון שלכם וחפשו את האדריכל שיודע ומכיר את הפרטים בסגנון אותו אתם אוהבים.

אדריכל הוא איש יצירה אבל הייחוד ביצירה שלו שהיא יצירה שימושית. בניגוד לצייר, פסל, רקדן או זמר. ביצירה של האדריכל ומעצב הפנים צריך בסוף לגור והיכולת לשלב בן יצירה לשימושיות הוא אתגר גדול חשוב ולעיתים לא קל.

אנחנו רוצים בית יפה, מיוחד, שאין לכולם. אבל הסוד הוא דוקא בתכנון שיתאים לכם הלקוחות, שיצור לכם חיים שנכונים וטובים לכם. יביא אתכם בבית לשיאים, להתרוממות, להעצמה ולא רק להוות דבר יפה כלפי חברים משפחה ושכנים.

שיאים, התרוממות, העצמה, כל אלו נשמעות מילים גדולות אבל את כולן מתרגמים לפרטי פרטים בתכנון נכון לבית או לדירה אותה אתם רוצים לתכנן.

אדריכל ומעצב פנים נבחן ברעיונות גדולים ובפרטים קטנים. הפרטים הקטנים עושים את ההבדל בין דירה או בית לבין דירה ייחודית או בית מיוחד שמאפיין אתכם הלקוחות ומשרת אתכם טוב יותר מכל תכנון אחר.

חפשו את האדריכל ומעצב הפנים שמכיר ויודע לרדת לפרטים. שיודע להבין את החלומות שלכם ולתרגם אותם לפרטים בתכנון. לפרטי תכנון שיוכל הקבלן לבצע, שיוכלו לשמש אתכם בחייכם בבית או בדירה החדשים.

אדריכל ומעצב פנים טוב, הוא אחד שמכיר את יכולותיו ואת חולשותיו, אחד שאוהב את מה שהוא עושה, אוהב ליצור, אוהב להקשיב, אוהב לרדת לפרטים ולתת מעצמו כדי שלקוחותיו יהיו מאושרים ושמחים ביצירה שהם עושים יחד איתו.

כל אלו יחד וכל אחד לחוד, יביאו אתכם לדעת שבחרתם נכון.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.